Centra a poskytovatele oční péče

Oči jsou tím nejdůležitějším ze všech smyslů. Orientujeme se pomocí nich v prostoru, poznáváme svět kolem nás, učíme se, čteme, sportujeme, pozorujeme, reagujeme na ohrožení, zkrátka žijeme. Proto je žádoucí mít oči jako rys. Zdravé, ostře vidící a bez problémů.
slider-ocijakorys-polovina

V dnešním světě obrazovek a chytrých zařízení často zapomínáme na správnou prevenci a kontrolu očí. Možná už nějakou oční vadou trpíte, aniž byste si toho byli vědomi. A právě proto je tu projekt Oči jako rys. Chceme vás seznámit s nejčastějšími očními vadami, popsat vám, jak s nimi člověk vidí a co se s tím dá dělat.

Můžete si prohlédnout, jak vidí pacient s krátkozrakostí, šedým zákalem nebo astigmatismem. Dozvíte se, co se s tím dá dělat a jak se oční vada řeší. Staneme se vaším průvodcem ve světě očních potíží. Pomůžeme vám s hledáním správné oční kliniky, kde se o vaše oči postarají. Na většinu očních vad dnes existuje prověřená a úspěšná léčba. Jde jen o to, vybrat si vhodného specialistu, který vám s řešením vaší oční vady pomůže. Připravili jsme si pro vás seznam certifikovaných pracovišť a podrobnou mapu, kde najdete oční kliniky a oční optiky ve vašem okolí.

Share This